W Samo Południe - odsłona CXLVII

Witajcie! W Samo Południe z numerkiem 147 czas zacząć. Czy bardzo Was zaskoczę informacją, że tym razem mamy dla Was trzy egzemplarze powieści Neila Gaimana - "Nigdziebądź"? Książki te ufundowało Wydawnictwo MAG.

Zasady mamy i się ich kurczowo trzymamy. No chyba, że sobie coś tam pozmieniamy. Albo i nie pozmieniamy. Ale czego się nie robi, żebyście tylko kliknęli ten oto odnośnik i sprawdzili, czy uda Wam się wysłać ważne zgłoszenie... (oh evil me)

Pytania:

1. Wydawnicze: Po raz który MAG wznawia "Nigdziebądź"? I druga część pytania - jaka książka jest najnowszą odsłoną Uczty Wyobraźni - proszę podać tytuł i autora.

2. Historyczne: W naszym pięknym kraju Neil Gaiman ma swoją etatową tłumaczkę. Proszę podać tytuł i autora przynajmniej jednej niegaimanowej, wydanej przez MAG książki, którą tłumaczyła ta pani.

3. Szortalowe: Cofniemy się leciutko w przyszłość - kiedy ostatnio we W Samo Południe pytaliśmy się o twórczość Neila Gaimana? Wystarczy podać, która to była odsłona WSP.

To wszystko - do boju!


EDIT: W Pytaniu nr 3 chodzi oczywiście o cofanie się w przeszłość. Ale że to "cofanie się w przyszłość" tak fantastycznie brzmi, więc już nie będę poprawiał :)

Odpowiedzi

oj chyba w 3 pytanku trochę się zagalopowałeś ;]
bo Cofanie się w Przyszłość to tak lekko jest niemożliwe ;]

Na Szortalu wszystko jest możliwe :) Nawet przegapienie takiej literówki ;P