Infolinia

Ocena: 
6.8
Average: 6.8 (5 votes)

Witamy w dziale obsługi klienta agencji Odmień Swoje Życie. Aby rozpocząć zmiany, naciśnij jeden. Aby uzyskać więcej informacji, naciśnij dwa. Aby przedłużyć abonament, naciśnij trzy. Aby połączyć się bezpośrednio z przedstawicielem agencji, naciśnij cztery.

 

Wybrano jeden. Proszę czekać, rozpoczynamy wprowadzanie zmian. Proces może potrwać do kilku minut i w tym czasie nie należy przerywać połączenia. Uczucie swędzenia i łaskotania, a także przejściowe zawroty głowy są normalnymi objawami i ustąpią po zakończeniu zmian.

 

Jednocześnie chcielibyśmy przypomnieć wszystkim naszym klientom, że agencja nie może być pociągnięta do odpowiedzialności w przypadku, gdy po naciśnięciu jeden użytkownik zostanie zmieniony w sposób uniemożliwiający naciskanie przycisków.

Odpowiedzi

Czegoś mi tu zabrakło. Rośnie napięcie, a potem nagle... tekst się kończy.

Nie mam nic na swoją obronę ;). Z drugiej strony to raczej miała być "scenka z życia (nie)codziennego" niż tekst z zaskakującą puentą. Powinnam jeszcze napisać część drugą: o wysiłku, jakiego wymaga przebicie się do żywego operatora. ;)

A to tylko takie moje wrażenia;) Może inni będą bardziej zaskoczeni.
A tak przy okazji...
czytałaś to: szortal.com/node/6002 ?
Podobny motyw.
Widzę, tematyka infolinii itp. daje duże pole do popisu :D

Wrażenia zawsze są cenne.
Tego szorta nie czytałam, ale rzeczywiście podobny motyw. I tak, tematyka infolinii to źródło niewyczerpanych rozkoszy dla masochistów. ;) Utknięcie w pętlach naciskania kolejnych przycisków, pracownicy z takim akcentem, że nawet pijany koala mówi lepiej po angielsku, hałas rozmów innych operatorów w tle, który uniemożliwia usłyszenie czegokolwiek... Długo by wymieniać :)