Szortal.com w 30 urodziny

Ocena: 
0
Brak głosów

www.szortal.com <enter>

… Hologramowy przekaz. Odtworzyć?

TAK.             NIE.

<KLIK>

„Witaj, drogi użytkowniku i czytelniku Szortalu! Dziś obchodzimy nasze 30 urodziny! Z tej okazji przygotowaliśmy małe podsumowanie i postanowiliśmy opisać ostatnio wprowadzone przez nas udogodnienia.

Nasi stali czytelnicy zapewne zauważyli już to, że od jakiegoś czasu, do publikowanych u nas opowiadań, szortów, drabli i innych tekstów, jest dodana opcja lektora. Wiemy, że po męczącym dniu nie każdemu chce się jeszcze czytać, a chcielibyście poznać najnowsze twory naszych użytkowników. Teraz, kiedy oczy odmawiają Wam posłuszeństwa, możecie włączyć lektora, zamknąć oczy, i wsłuchać się w głos, który w najciekawszy, możliwy sposób, odpowiednio intonując każdą linijkę teksu, przeniesie Was w świat wykreowany przez autora. Dodatkowo możecie stworzyć własną listę odtwarzania, gdzie początek każdego kolejnego tekstu będzie odpowiednio zaznaczony, z uwzględnieniem tytułu i autora.

Kolejnym dodatkiem, jest nasza internetowa księgarnia, gdzie można nabyć antologie z najlepszymi tekstami w danym kwartale. Jest ona aktywna już od dzisiaj! Już nie będziecie musieli przeszukiwać całego portalu, w celu odnalezienia ulubionego opowiadania, czy drabla. Wszystko znajdziecie w jednym miejscu – w jednym pliku. Ponad to, sami, za dodatkową, aczkolwiek niewielką, opłatą możecie zakupić stworzoną przez siebie antologię, z tekstami, które według Was są najlepsze! A dla zwolenników starej wersji książek, będzie możliwość wyboru wersji drukowanej, którą wydrukujemy i wyślemy Wam w ciągu tygodnia! Ale to jeszcze nie wszystko! Będziecie mogli sami stworzyć, bądź wybrać, okładkę dla swojej książki! Czyż to nie cudownie? <przesadny uśmiech na twarzy z hologramu>

Kolejnym udogodnieniem, które Wam zaserwowaliśmy, jest możliwość stworzenia unikatowego wyglądu naszej strony, jaki będzie wyświetlał się tylko Wam. Każdy ma inne upodobania co do kolorów, rozkładu rubryk itp. Teraz będziecie mogli wszystko dopasować do swojego gustu, aby czas, jaki spędzacie na naszym portalu, był jeszcze przyjemniejszy!

Na razie to tyle, ale stale będziemy pracować nad naszym Szortalem, aby zwiększyć jego moc. W razie jakichkolwiek sugestii i pomysłów, zapraszamy do działu -> ‘Do kieszonki’, które z najwyższą uwagą przejrzymy i rozważymy.

Teraz trochę statystyk w ramach podsumowania:

- mamy już około 500 autorów, stale zaglądających i systematycznie dodających swoje twory na naszym portalu,

- ponad 5 000 000(!) aktywnych użytkowników. Dziękujemy, że z nami jesteście!

- wypromowaliśmy już około 100 autorów, którzy wydali własne książki!

To z tych najważniejszych liczb - pozostałymi zanudzać Was nie będę. Jeszcze raz Wam dziękujemy, za odwiedzanie, pisanie, komentowanie i ogólną aktywność. Wielu z Was już poznało jaka moc drzemie w szortach – przekonajmy o niej resztę!

Z poważaniem, Wasz Xan4, ten, który lubi mieć wszystko policzone - zatem liczy i na Was, w tej podróży przed odmęty szortów! <puszcza oczko>”

… Koniec przekazu. Dziękujemy.

Przejdź do Strony głównej

                                                <KLIK>