Jasnowidz

Ocena: 
0
Brak głosów

Przepowiadanie przyszłości przypomina oglądanie sąsiedniego podwórka przez źle ustawiony teleskop. Widać kilka szczegółów, ale nie można dostrzec zarysów całości i wszystko jest odwrócone do góry nogami. Dopiero znając tę regułę można pokusić się o interpretację widzianych obrazów.

Jestem jasnowidzem. Od wielu lat próbuję odnaleźć w tym, co mnie czeka, jakiś sens i nadzieję. Na przykład wczoraj zobaczyłem symbol trupiej czaszki. Nie przeraziło mnie to zbytnio, bo mogło oznaczać bardzo wiele różnych rzeczy. Dziś okazało się, że symbolizowało to moje problemy z uruchomieniem samochodu. W zbiorniku paliwa, po zimie, odstało się i skropliło trochę wilgoci. Chciałem dolać więc do paliwa denaturatu, by związał wodę, ale nie mogłem go nigdzie znaleźć. Symbol trupiej czaszki oznaczał zatem moje problemy ze znalezieniem denaturatu, który ostatecznie musiałem pożyczyć od sąsiada, za którym nie przepadam.

Dziś zobaczyłem w swojej wizji kobietę. Z moich poprzednich obserwacji i następujących po nich przeżyć wiem, że jest to symbol o wiele gorszy od trupiej czaszki. Jutro więc zamknę się w domu, wyłączę telefon i nie będę nikomu otwierał. Niestety, z mojej praktyki wynika, że kobiety, gdy tylko przychodzi na nie czas, potrafią obejść i takie zabezpieczenia, ale może to i lepiej.

 

czwartek, 30 grudnia 1999, © by Soulless