Zapowiedź wydawnictwa Rebis

Micheal Armstrong - Vademecum jeszcze lepszego menedżera (11 września 2018)

11 września do księgarń trafi książka Vademecum jeszcze lepszego menedżera, znanego na świecie eksperta Micheala Armstronga.
Opisuje ona 56 kluczowych aspektów zarządzania. Każdy rozdział tego podręcznika jest odrębną jednostką tematyczną, dzięki czemu można zacząć z niego korzystać od dowolnie wybranej części. W dzisiejszych czasach ‒ przez wielu nazywanych rynkiem pracownika ‒ warto przeczytać jak efektywnie motywować do pracy zespół, dbać o rozwój pracowników, rozwiązywać trudne sytuacje czy prowadzić rozmowy kwalifikacyjne.

We współczesnym, dynamicznie zmieniającym się świecie na barkach menedżerów spoczywa ogromny ciężar obowiązków. Vademecum jeszcze lepszego menedżera jest zbiorem praktycznych porad zarówno dla osób już pełniących funkcje kierownicze, jak i tych, którym dopiero marzy się awans. To doskonały przewodnik, z którego dowiesz się m.in., jak:

‒ organizować pracę zespołów i delegować zadania,
‒ radzić sobie z trudnymi ludźmi i w sytuacjach konfliktowych,
‒ sporządzać budżety i plany biznesowe oraz przedstawiać je szefom tak, by zyskać ich akceptację,
‒ kierować sobą i własnym rozwojem.

Oprócz cennych wskazówek Vademecum zawiera również studia przypadków zaczerpniętych z codziennego życia menedżerów, które są bogatym źródłem praktycznych informacji.

Michael Armstrong to znany na całym świecie ekspert w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi, niezależny konsultant, członek brytyjskiego Institute of Personnel and Development. Autor wielu bestsellerowych publikacji z tej dziedziny, m.in. tłumaczonego na kilkanaście języków Zarządzania zasobami ludzkimi. DW REBIS opublikował jego Zarządzanie ludźmi.