Nowość oraz informacja wydawnictwa Zwierciadło

Katarzyna Miller, Małgorzata Szcześniak - Spotkanie autorskie z okazji premiery książki Życie jest fajne

Jakie sprawy przyprawiają nas o ból głowy? Kobiece rozterki życiowe najczęściej tyczą relacji w związku, z dziećmi, w miejscu pracy a nawet ze sobą samą.
Życie jest fajne to rozmowy lubianej i cenionej psycholożki Katarzyny Miller z Małgorzatą Szcześniak poświęcone różnym jak obchodzić się z codziennymi relacjami, które są uciążliwe, jak przepracować w sobie kryzysy i traumy, by zyskać z nich coś wartościowego, zamiast trwać w poczuciu krzywdy. Warto zacząć postrzegać swoje życie we wszystkich sferach jako po prostu… fajne. Bo życie jest fajne!
Już 16 maja 2018 premiera lekkiej, zabawnej a zarazem wartościowej książki, doskonałej na plażę, wakacje pod gruszą i nie tylko.

Życie jest fajne zawiera odpowiedzi na wiele nurtujących kobiety pytań. To także praktyczny poradnik, podsuwający rozwiązania wielu codziennych problemów. Katarzyna Miller stara się w nim „nawracać” kobiety na racjonalizm. Twierdzi, że nie możemy zmienić drugiego człowieka, a jedynie siebie w relacji z nim.

Katarzyna Miller – psycholożka, psychoterapeutka, filozofka i poetka z kilkudziesięcioletnią praktyką terapeutyczną. Autorka i współautorka wielu książek, m.in. Instrukcja obsługi kobiety, Instrukcja obsługi faceta, Nie bój się życia, Królowe życia i król, W życiu jak w kinie, Chcę być kochana tak jak chcę, Seksownik (Wydawnictwo Zwierciadło). Na stałe związana ze miesięcznikiem „Zwierciadło”.

Małgorzata Szcześniak – dziennikarka, polonistka, pedagog. Redaktorka prowadząca w miesięcznikach o tematyce kobiecej. Autorka poradnika psychologicznego Sukces w rozmiarze XXL.


Wydawnictwo Zwierciadło serdecznie zaprasza na spotkanie z Katarzyną Miller i Małgorzatą Giżyńską z okazji premiery książki Życie jest fajne.

16 maja 2018 o godz. 18:00
Księgarnia BookBook
ul. Hoża 29/31
Warszawa

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/113597532832147/