Kapitularz 2017 - zgłoszenia do Bazy Twórców Programu

Kapitularz 2017 - otwarcie zgłoszeń do Bazy Twórców Programu

Ruszyły zgłoszenia do Bazy Twórców Programu Kapitularza 2017!
Co to znaczy?

Już od dzisiaj każdy, kto chciałby zaprezentować siebie, swoje umiejętności lub wiedzę przed szerszą publicznością, może dać nam o tym znać za pośrednictwem naszego formularza.

Znasz wszystkie planety z Gwiezdnych Wojen?
Orientujesz się w zawiłościach Doctora Who?
Wiesz więcej o Władcy Pierścieni niż reżyserowie filmów?
Masz wiele ciekawych pomysłów na sesje RPG, którymi jesteś skłonny/a się podzielić?
A może po prostu posiadasz dużą wiedzę na dany temat i chciałbyś/chciałabyś zarazić innych swoją pasją, prowadząc dyskusje lub warsztaty?

Nie zwlekaj i zgłoś się do nas już dziś! Dzięki nowemu systemowi będziesz w stanie zrobić to jeszcze łatwiej i szybciej niż do tej pory.

Więcej informacji na ten temat pod tym linkiem:
https://www.facebook.com/Kapitularz/posts/794266924069160

Wydarzenie FB:
https://www.facebook.com/events/258744474584857/Kapitularz to Łódzki Festiwal Fantastyki (i nie tylko!) organizowany przez fundację Fantastyczne Inicjatywy. To także, docenianie już niejednokrotnie, wydarzenie kulturalne nominowane przez mieszkańców miasta do łódzkiego konkursu „Plastry Kultury” jako wydarzenie literackie roku. W aktualnej formie odbywa się od 2012 roku. Co roku jednoczy coraz więcej osób powiązanych z fandomem z całego kraju.

Na festiwalu miejsce dla siebie znajdą zarówno fani fantastyki i gier fabularnych, jak i komiksu czy kultury japońskiej. Co roku gwarantujemy kilkaset godzin programu: konkursów, paneli, sesji RPG, LARPów i spotkań z twórcami podzielonych na kilkanaście nitek tematycznych. Znajdziecie u nas wszystko - od popkultury po naukę, od epic fantasy aż po hard science fiction z dodatkiem grozy.

Motyw przewodni Kapitularza od lat niezmiennie łączy się z urban fantasy i horrorem. W tym roku jest nim Universal Monsters. Zaroi się więc u nas od najbardziej klasycznych z klasycznych potworów!

Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 1-3 września w budynku Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Łódzkiego.