Rychło W Czas - odsłona czterdziesta trzecia

Już za parę dni, za dni parę... będzie miał oficjalną premierę trzeci tom trylogii solarnej Jana Maszczyszyna, za co podziękowania należą się również wydawnictwu Solaris. Z tej okazji nie mamy innego wyboru, jak rozgłosić, co następuje. Do wygrania jest zestaw wszystkich tomów trylogii, łącznie z zapowiadaną "Hrabianką Asperią".

Pytania:
1. Łatwe. Który epizod komiksu Pawła Leśniewskiego, na podstawie książki Jana Maszczyszyna, ukazał się w najnowszym, marcowym numerze Szortalu Na Wynos?
2. Łatwiejsze. Jan Maszczyszyn kojarzy się przede wszystkim z konkretną konwencją fantastyczną, której eksplorowanie przyniosło Mu największy rozgłos. Jaki tytuł nosi kolejna powieść Jana, ukończona już lecz jeszcze nie wydana, w konwencji steampunku?
3. Żenująco łatwe. Kto jest twórcą oprawy graficznej miesięcznika Szortal Na Wynos i co tę osobę łączy z naszym autorem?

Regulamin konkursu jest znany? Jeżeli nie, sugerujemy zapoznanie się z nim. Szczególnie z punktem dotyczącym sposobu udzielania odpowiedzi.

Na prawidłowe odpowiedzi na wszystkie pytania czekamy w NIEDZIELĘ 19 MARCA O GODZINIE 20.00

Odpowiedzi

Nie mogę się doczekać

1. 17 ty
2. Aktualnie JM kojarzy się z staempunkiem ale zaczynał od klasycznej fantastyki ( czasami z domieszką horroru ) zamieszczanej w różnego rodzaju fanizmach typu Somnambul lub Fikcje. Ja osobiście bym dodał ,ze jest tez szortowcem wielkanocnym ( polecam Kurę ) . Nowa powieść to Nocrelotum
3. Chodzi o Natalię (O'Keeffe) Maszczyszyn, która jest córką autora.

pozdrawiam
WM

1.Epizod 17
2."Necrolotum"
3.Natalia Maszczyszyn, jest córką autora

1. 17
2. Necrolotum
3. Natalia Maszczyszyn, nazwisko

1. Wlazło
2.Hrabianka Asperia
3. Paweł Leśniewski. Jest on bliskiego przyjacielem, z którym niegdyś Jan przemierzył bezdroża australijskiego kontynentu. Dzięki niemu strona profilu książki Jana na Facebooku jest tym, czym jest. A jest wizualnym majstersztykiem i medialną zabawą na całego.

Gratuluję zwycięzcy

Rozwiązanie konkursu
http://szortal.com/node/11782